Ростові ляльки

Наше відео

Ростові ляльки на святі – це завжди чудовий настрій, дитячий сміх і чудові фотографії на пам`ять. Вони додадуть яскравості і барвистості усім дитячим святам, дням народження, новорічним святам тощо.
Герої дитячих казок, мультиплікаційних фільмів і коміксів готові прикрасити будь-яке сімейне свято. Ваші діти будуть зайняті конкурсами, танцями та іншими забавами.
Свято за участі ростових ляльок – це не лише цікаво, а й захоплююче, адже це – улюблені персонажі ваших діток у величину людського зросту! М`які, пухнасті, веселі і завзяті – ваші дітлахи будуть у захваті, а ви завжди будете спокійні за дозвілля ваших дітей.
Ростові ляльки можуть брати участь у святі і як хостесс (зустрічати гостей), і як повноцінний казковий персонаж, який проведе окрему розважальну програму. Таким чином, вони стануть окрасою будь-якого свята !
Ростові ляльки виконані за спеціальними ескізами, що гарантує їх повну відповідність оригіналу. Усередині ляльки знаходиться професійний актор-аніматор, що передає всі нюанси характеру і звичок персонажа.

вигляд наших ростових ляльок

Наші ростові ляльки на святах

7,277 : на тему “Ростові ляльки”

    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /sata1/home/users/kolomiya/www/www.sviato.if.ua/wp-includes/class-wp-walker.php on line 338